VUGA została zainspirowana wspomnieniami z dzieciństwa, wakacjami u dziadków na wsi...VugaTeam.png
inspiruje do zatrzymania się i cieszenia wspólnymi chwilami z bliskimi...
W VUGA pozostajemy wierni trzem priorytetom, które wyznaczają nam kierunek w całym procesie projektowania i produkcji:

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Tworzymy z poszanowaniem środowiska i ludzi, którzy stoją za każdym produktem VUGA.

Jesteśmy rodzicami i jak każdy rodzic chcemy zapewnić naszym dzieciom przede wszystkim zdrowie i bezpieczeństwo. Dlatego współpracujemy tylko ze sprawdzonymi dostawcami; wszystkie tkaniny pochodzą z krajów Unii Europejskiej,w tym z Polski. Zarówno tkaniny surowe, jak i cały proces ich obróbki (farbowanie, wykończenie) są potwierdzone certyfikatem Oeko Tex w klasie I. Oznacza to, że tkaniny są wolne od substancji szkodliwych dla skóry dziecka, takich jak benzen czy ołów. Dzięki świadomości pochodzenia naszych tkanin, mamy również pewność, że ich produkcja odbywa się z poszanowaniem praw natury i praw człowieka; ludzie pracujący w fabrykach, z którymi współpracujemy, są godnie traktowani i uczciwie wynagradzani za swoją pracę. Produkty VUGA pakujemy w przyjazne środowisku, biodegradowalne, ekologiczne kartonowe pudełka.

JAKOŚĆ

Tworzymy z myślą o przyszłych pokoleniach.

Współpracujemy z lokalną szwalnią, dzięki czemu mamy możliwość kontroli procesu szycia na każdym etapie. Efektem tego są trwałe, porządnie wykończone produkty, które mogą posłużyć kolejnym pokoleniom.

STYL

Tworzymy świat, w którym moda przenika się z tradycją, funkcjonalność ze stylem, prostota z vintage.

Zgodnie z ideą slow fashion, VUGA jest skierowana do rodziców, którzy dokonują świadomych wyborów, którzy wiedzą kto stoi za każdym zakupionym przez nich produktem. Poza praktycznymi, funkcjonalnymi produktami, VUGA to także styl życia. VUGA to połączenie skandynawskiej prostoty z wiecznie żywą klasyką. Poprzez mineralno-pastelowe, niekiedy mgliste kolory, tekstury tkanin i detale retro, VUGA nadaje nowoczesnemu wnętrzu ciepły sielski klimat. Przenosi w świat magii, nawiązuje do rodzinnego, pełnego miłości i szacunku życia bez zbędnego pośpiechu i stresu.

VUGA jest idylliczna i nostalgiczna.